Mexen Oregon, vykurovacie teleso 1800 x 360 mm, 604 W, čierna, W202-1800-350-00-70
Kód: W202-1800-350-00-70
Neohodnotené
mexen oregon grzejnik dekoracyjny 1800 x 360 mm 604 w czarny w202 1800 350 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Oregon
  • Kód produktu: W202-1800-350-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 360 mm
  • Hĺbka: 55 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 36 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 15.81 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 604 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 15.81 kg
EAN: 5905315051752
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Oregon
Farba: Čierna
Šírka (mm): 360
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 360, 1760
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 604
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 604 W