Mexen Oregon, vykurovacie teleso 1800 x 480 mm, 805 W, biela, W202-1800-490-00-20
Kód: W202-1800-490-00-20
Neohodnotené
mexen oregon grzejnik dekoracyjny 1800 x 480 mm 805 w bialy w202 1800 490 00 20
Skladom u dodávateľa (6 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Oregon
  • Kód produktu: W202-1800-490-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 480 mm
  • Hĺbka: 55 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 48 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 20,90 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 805 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 20.9 kg
EAN: 5905315051769
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Oregon
Farba: Biela
Šírka (mm): 480
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 480, 1760
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 805
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 805 W