Mexen Orlando, vykurovacie teleso 1380 x 600 mm, 499 W, biela, W207-1380-600-00-20
Kód: W207-1380-600-00-20
Neohodnotené
mexen orlando grzejnik dekoracyjny 1380 x 600 mm 445 w bialy w207 1380 600 00 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Orlando
  • Kód produktu: W207-1380-600-00-20
Špecifikácie:
  • Výška: 1380 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 57 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 10 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 499 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315051899
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Orlando
Farba: Biela
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1380
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 570
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 499
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 499 W