Mexen Oso, elektrické vykurovacie teleso na postavenie 910x500 mm, 200 W, biela, W304-0910-500-00-20
Kód: W304-0910-500-00-20
Neohodnotené
mexen oso grzejnik elektryczny 2w1 stojacy 910 x 500 mm 200 w bialy w304 0910 500 00 20
6 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Oso
  • Kód produktu: W304-0910-500-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 910 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Šírka nohy: 430 mm
  • Výška nohy: 110 mm
  • Farba: Biela
  • Materiál: oceľ
  • Vykurovací výkon: 200 W
  • Počet vyhrievacích tyčí: 8
  • Dĺžka napájacieho kábla: 1,6 m
  • Prevádzkové napätie: 230V/50 Hz
  • Krytie proti vniknutiu: IP24
  • Dotykové ovládanie pomocou LED displeja
  • Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu telesa
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Môže byť namontovaný na stenu alebo oceľové nožičky, ktoré sú súčasťou balenia
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu sadu, slepé zátky a protišmykové nožičky
Možnosti vykurovania:
  • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu medzi 30°C a 60°C
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov
Hmotnosť: 9 kg
EAN: 5905315069023
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Oso
Farba: Biela
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 910
Materiál: oceľ
Montáž: Na postavenie, Na zavesenie
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 200
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 200 W