Mexen Pino, elektrické vykurovacie teleso s vešiakmi na uteráky 1405x137 mm, 150 W, biela, W301-1405-137-00-20
Kód: W301-1405-137-00-20
Neohodnotené
mexen pino grzejnik elektryczny z wieszakami na reczniki 1405 x 137 mm 150 w bialy w301 1405 137 00 20
5 týdnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Pino
  • Kód produktu: W301-1405-137-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1405 mm
  • Šírka: 137 mm
  • Hĺbka: 42 mm
  • Farba: Biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Vykurovací výkon: 150 W
  • Počet vyhrievacích tyčí: 2
  • Počet vešiakov na uteráky: 4
  • Dĺžka napájacieho kábla: 1,6 m
  • Prevádzkové napätie: 230V/50 Hz
Možnosti vykurovania:
  • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu medzi 30°C a 60°C
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov
Hmotnosť: 7 kg
EAN: 5905315068903
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Pino
Farba: Biela
Šírka (mm): 137
Výkon (W): 150
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 150 W