Mexen Pino, elektrické vykurovacie teleso s vešiakmi na uteráky 1405x32 mm, 75 W, čierna, W301-1405-032-00-70
Kód: W301-1405-032-00-70
Neohodnotené
mexen pino grzejnik elektryczny z wieszakami na reczniki 1405 x 32 mm 75 w czarny w301 1405 032 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Pino
  • Kód produktu: W301-1405-032-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1405 mm
  • Šírka: 32 mm
  • Hĺbka: 42 mm
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Vykurovací výkon: 75 W
  • Počet vyhrievacích tyčí: 1
  • Počet vešiakov na uteráky: 2
  • Dĺžka napájacieho kábla: 1,6 m
  • Prevádzkové napätie: 230V/50 Hz
  • Trieda tesnenia: IP24
  • Dotykové ovládanie pomocou LED displeja
  • Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu telesa
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Obsahuje: závesy, montážnu súpravu a záslepky
Možnosti vykurovania:
  • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu medzi 30°C a 60°C
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov
Hmotnosť: 6 kg
EAN: 5905315068897
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Pino
Farba: Čierna
Šírka (mm): 32
Hĺbka (mm): 42
Výška (mm): 1405
Materiál: oceľ
Montáž: Nástenná
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 75
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 75 W