Mexen Pluton, elektrické vykurovacie teleso 1200x500 mm + vykurovacia tyč 600 W, čierna, W106-1200-500-2600-70
Kód: W106-1200-500-2600-70
Neohodnotené
mexen pluton grzejnik elektryczny 1200 x 500 mm 600 w czarny w106 1200 500 2600 70
Skladom u dodávateľa (11 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Pluton
  • Kód produktu: W106-1200-500-2600-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 50 mm
  • Farba: čierna
  • Materiál: oceľ
  • Vykurovací výkon: 600 W
  • Počet vyhrievacích tyčí: 23
  • Celková dĺžka ohrievača: 656 mm
  • Dĺžka vykurovacieho telesa: 540 mm
  • Dĺžka kábla: 1,5 m
  • Prevádzkové napätie: 230V/50 Hz
  • Krytie proti vniknutiu: IP44
  • Dotykové ovládanie pomocou LED displeja
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu vykurovacieho telesa
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Aby radiátor správne fungoval, musí byť naplnený vodou alebo zmesou vody, napr. glykolom
  • Obsahuje: závesy, montážnu súpravu a záslepky
Vlastnosti vykurovacej tyče:
  • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu medzi 40 ° C - 65 ° C
  • Detská poistka umožňuje uzamknúť ovládač kúrenia
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov
Hmotnosť: 13 kg
EAN: 5905315235343
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Pluton
Farba: Čierna
Šírka (mm): 500
Materiál: oceľ
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 600
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 600 W