Mexen Pluton vykurovacie teleso 1200 x 500 mm, 487 W, zlatá lesklá, W106-1200-500-00-50
Kód: W106-1200-500-00-50
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (19 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Pluto
  • kód produktu: W106-1200-500-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 46 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: zlatá lesklá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 11.29 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 487 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11.29 kg
EAN: 5905315051004
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Pluton
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 50
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 460
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 487
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 487 W