Mexen Pluton vykurovacie teleso 1200 x 500 mm, 616 W, čierna, W106-1200-500-00-70
Kód: W106-1200-500-00-70
Neohodnotené
mexen pluton grzejnik lazienkowy 1200 x 500 mm 625 w czarny w106 1200 500 00 70
Skladom u dodávateľa (11 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Pluto
  • kód produktu: W106-1200-500-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 46 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: čierna, RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 11.29 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 616 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11.29 kg
EAN: 5905315051028
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Pluton
Farba: Čierna
Šírka (mm): 500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 460
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 616
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 616 W