Mexen Pluton vykurovacie teleso 1200 x 600 mm, 718 W, biela, W106-1200-600-00-20
Kód: W106-1200-600-00-20
Neohodnotené
mexen pluton grzejnik lazienkowy 1200 x 600 mm 726 w bialy w106 1200 600 00 20
Skladom u dodávateľa (4 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Pluton
  • kód produktu: W106-1200-600-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 56 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 12.92 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 718 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 12.92 kg
EAN: 5905315051035
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Pluton
Farba: Biela
Šírka (mm): 600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 560
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 718
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 718 W