Mexen Pluton vykurovacie teleso 1450 x 600 mm, 826 W, čierna, W106-1450-600-00-70
Kód: W106-1450-600-00-70
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Pluton
  • Kód produktu: W106-1450-600-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1450 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 56 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 14.84 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 826 W
  • Možnosť montáže ohrievača
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 14.84 kg
EAN: 5905315051080
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Pluton
Farba: Čierna
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 1450
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 560
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 826
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 826 W