Mexen Pluton vykurovacie teleso 800 x 500 mm, 405 W, biela, W106-0800-500-00-20
Kód: W106-0800-500-00-20
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Pluton
  • Kód produktu: W106-0800-500-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 40 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 46 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7.61 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 405 W
  • Pripojenia:
  • - 2xG 1/2" stredové
  • - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 7.61 kg
EAN: 5905315050946
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Pluton
Farba: Biela
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 40
Výška (mm): 800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 460
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 405
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 405 W