Mexen Provo, vykurovacie teleso 1125 x 600 mm, 799 W, čierna, W209-1125-600-00-70
Kód: W209-1125-600-00-70
Neohodnotené
mexen provo grzejnik dekoracyjny 1125 x 600 mm 799 w czarny w209 1125 600 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Provo
  • kód produktu: W209-1125-600-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1125 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 65 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 18.38 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 799 W
  • Pripojenia:
    - 2xG 1/2" stredové
    - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 18.38 kg
EAN: 5905315051936
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Provo
Farba: Čierna
Šírka (mm): 600
Hĺbka (mm): 50
Výška (mm): 1125
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 799
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 799 W