Mexen Saturn vykurovacie teleso 1200 x 500 mm, 409 W, biela, W108-1200-500-00-20
Kód: W108-1200-500-00-20
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Saturn
  • Kód produktu: W108-1200-500-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 72 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 45 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7.49 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 409 W
  • Pripojenia:
    - 2xG <>/<>" stredové
    - 4xG <>/<>" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 7.49 kg
EAN: 5905315051158
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Saturn
Farba: Biela
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 72
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 409
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 409 W