Mexen Sol vykurovacie teleso 1200 x 600 mm, 520 W, chrómová, W125-1200-600-00-01
Kód: W125-1200-600-00-01
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (16 ks)
Podrobný popis
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Sol
  • Kód produktu: W125-1200-600-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 53 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: chróm
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 11.78 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 520 W
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11.78 kg
EAN: 5905315051653
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Sol
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 520
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 520 W