Mexen Sol vykurovacie teleso 1200 x 600 mm, 658 W, biela, W125-1200-600-00-20
Kód: W125-1200-600-00-20
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (13 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Sol
  • Kód produktu: W125-1200-600-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 53 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: biela, RAL 9016
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 520 W
Hmotnosť: 11.78 kg
EAN: 5905315051660
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Sol
Farba: Biela
Výkon (W): 658
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 658 W