Mexen Sol vykurovacie teleso 1200 x 600 mm, 658 W, čierna, W125-1200-600-00-70
Kód: W125-1200-600-00-70
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Sol
  • Kód produktu: W125-1200-600-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 53 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: čierna, RAL 9005
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 520 W
Hmotnosť: 11.78 kg
EAN: 5905315051684
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Sol
Farba: Čierna
Výkon (W): 658
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 658 W