Mexen Texas, vykurovacie teleso 1200 x 460 mm, 502 W, biela, W203-1200-460-00-20
Kód: W203-1200-460-00-20
Neohodnotené
mexen texas grzejnik dekoracyjny 1200 x 460 mm 659 w bialy w203 1200 460 00 20
Skladom (13 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Texas
  • Kód produktu: W203-1200-460-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 460 mm
  • Hĺbka: 45 mm
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 11.07 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 502 W
  • Pripojenia:
    - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 11.07 kg
EAN: 5905315051783
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Texas
Farba: Biela
Šírka (mm): 460
Hĺbka (mm): 45
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 460, 1140
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 502
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 502 W