Mexen Topeka, vykurovacie teleso 1400 x 400 mm, 995 W, čierna, W210-1400-480-00-70
Kód: W210-1400-480-00-70
Neohodnotené
mexen topeka grzejnik dekoracyjny 1400 x 480 mm 950 w czarny w210 1400 480 00 70
Skladom u dodávateľa (9 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Topeka
  • Kód produktu: W210-1400-480-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1400 mm
  • Šírka: 480 mm
  • Hĺbka: 60 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 48 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 20.86 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 995 W
  • Pripojenia:
  • - 2xG 1/2" stredové
  • - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 20.86 kg
EAN: 5905315051943
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Topeka
Farba: Čierna
Šírka (mm): 480
Hĺbka (mm): 60
Výška (mm): 1400
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 480
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 995
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 995 W