Mexen Tulsa, vykurovacie teleso 1600 x 420 mm, 613 W, čierna, W219-1600-420-00-70
Kód: W219-1600-420-00-70
Neohodnotené
mexen tulsa grzejnik dekoracyjny 1600 x 420 mm 613 w czarny w219 1600 420 00 70
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Tulsa
  • Kód produktu: W219-1600-420-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1600 mm
  • Šírka: 420 mm
  • Hĺbka: 52 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 420 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 10.01 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 613 W
  • Pripojenia:
    - 2xG 1/2" stredové
  • - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10.01 kg
EAN: 5905315052179
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Tulsa
Farba: Čierna
Šírka (mm): 420
Hĺbka (mm): 52
Výška (mm): 1600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 1540
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 613
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 613 W