Mexen Uran, elektrické vykurovacie teleso 1800x600 mm + vykurovacia tyč 900 W, antracitová, W105-1800-600-2900-66
Kód: W105-1800-600-2900-66
Neohodnotené
mexen uran grzejnik elektryczny 1800 x 600 mm 900 w antracyt w105 1800 600 2900 66
Skladom (18 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Urán
  • Kód produktu: W105-1800-600-2900-66
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 39 mm
  • Farba: Antracitová
  • Materiál: oceľ
  • Vykurovací výkon: 900 W
  • Počet vyhrievacích tyčí: 24
  • Celková dĺžka ohrievača: 866 mm
  • Dĺžka výhrevného telesa: 750 mm
  • Dĺžka kábla: 1,5 m
  • Prevádzkové napätie: 230V/50 Hz
  • Krytie proti vniknutiu: IP44
  • Dotykové ovládanie pomocou LED displeja
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu telesa
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Aby radiátor správne fungoval, musí byť naplnený vodou alebo zmesou vody, napr. glykolom
  • Obsahuje: závesy, montážnu súpravu a záslepky
Vlastnosti vykurovacej tyče:
  • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu medzi 40 ° C - 65 ° C
  • Detská poistka umožňuje uzamknúť ovládač kúrenia
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov
Hmotnosť: 16 kg
EAN: 5905315235145
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Uran
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 600
Materiál: oceľ
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 900
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 900 W