Mexen Uran, vykurovacie teleso 1200x600 mm, 485 W, zlatá lesklá, W105-1200-600-00-50
Kód: W105-1200-600-00-50
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (14 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Urán
  • Kód produktu: W105-1200-600-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 39 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Zlatá lesklá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 12.36 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 485 W
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 12.36 kg
EAN: 5905315072092
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Uran
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 485
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 485 W