Mexen Uran, vykurovacie teleso 800x500 mm, 283 W, chrómová, W105-0800-500-00-01
Kód: W105-0800-500-00-01
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Urán
  • Kód produktu: W105-0800-500-00-01
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 39 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 45 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: chrómová
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7.34 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon:
  • - 75/65/20 °C - 283 W
  • Pripojenie:
    • 2xG 1/2" stredové
    • 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315072023
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Uran
Farba: Chrómová
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 39
Výška (mm): 800
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 283
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 283 W