Mexen Uran, vykurovacie teleso 800x500 mm, 359 W, antracitová, W105-0800-500-00-66
Kód: W105-0800-500-00-66
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (7 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Urán
  • Kód produktu: W105-0800-500-00-66
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 39 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 45 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: Antracit RAL 7016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 7.34 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 359 W
  • Pripojenia:
    • 2xG 1/2" stredové
    • 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie ohrievača
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, záslepky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315072047
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Uran
Farba: Antracitová
Šírka (mm): 500
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 450
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 359
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 359 W