Mexen Uran, vykurovacie teleso 800x600 mm, 331 W, zlatá lesklá, W105-0800-600-00-50
Kód: W105-0800-600-00-50
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Urán
  • Kód produktu: W105-0800-600-00-50
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 39 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami:
    • 55 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: zlatá lesklá
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 8.60 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95°C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon:
    • 75/65/20 °C - 331 W
  • Pripojenie:
    • 2xG 1/2" stredové
    • 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť inštalácie vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný, nehrdzavejúci náter
  • Sada obsahuje: závesy, montážnu súpravu, slepé zátky a odvzdušňovač
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5905315072061
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Uran
Farba: Zlatá
Šírka (mm): 600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 331
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 331 W