Mexen Uran vykurovacie teleso 1200 x 600 mm, 615 W, biela, W105-1200-600-00-20
Kód: W105-1200-600-00-20
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Urán
  • Kód produktu: W105-1200-600-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 39 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 55 cm (bočná) alebo 5 cm (uprostred)
  • Farba: Biela, RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 12,36 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 615 W
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 12.36 kg
EAN: 5905315050885
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Uran
Farba: Biela
Šírka (mm): 600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 615
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 615 W