Mexen Uran vykurovacie teleso 800 x 600 mm, 420 W, čierna, W105-0800-600-00-70
Kód: W105-0800-600-00-70
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (11 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Urán
  • Kód produktu: W105-0800-600-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 800 mm
  • Šírka: 600 mm
  • Hĺbka: 39 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 55 cm (bočná) alebo 5 cm (uprostred)
  • Farba: Čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 8.60 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,4 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 420 W
  • Pripojenia:
     2xG 1/2" stredové
     4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť montáže vykurovacej tyče
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 8.6 kg
EAN: 5905315050823
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Uran
Farba: Čierna
Šírka (mm): 600
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 550
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 420
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 420 W