Mexen Waco, vykurovacie teleso 1544 x 694 mm, 2209 W, biela, W217-1544-694-00-20
Kód: W217-1544-694-00-20
Neohodnotené
mexen waco grzejnik dekoracyjny 1544 x 694 mm 1550 w bialy w217 1544 694 00 20
Skladom u dodávateľa (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Waco
  • kód produktu: W217-1544-694-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1544 mm
  • Šírka: 694 mm
  • Hĺbka: 60 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 69,4 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: biela RAL 9016
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 17.20 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 2206 W
  • Pripojenia:
    - 2xG 1/2" stredové
    - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 17.2 kg
EAN: 5905315052155
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Waco
Farba: Biela
Šírka (mm): 694
Hĺbka (mm): 60
Výška (mm): 1544
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 1500
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 2209
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 2209 W