Mexen Yodo vykurovacie teleso 1200 x 500 mm, 389 W, čierna, W113-1200-500-00-70
Kód: W113-1200-500-00-70
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (18 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Yodo
  • Kód produktu: W113-1200-500-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 48 mm
  • Rozstupy medzi pripojeniami: 46 cm (bočné) alebo 5 cm (stredové)
  • Farba: čierna RAL 9005
  • Materiál: oceľ
  • Hmotnosť: 6.40 kg
  • Reakcia na oheň: A1
  • Prevádzková teplota: max 95 °C
  • Maximálny pracovný tlak: 0,6 Mpa
  • Vykurovací výkon: 75/65/20 °C - 389 W
  • Pripojenia:
  • - 2xG 1/2" stredové
  • - 4xG 1/2" hore a dole vpravo alebo vľavo
  • Možnosť montáže ohrievača
  • Vysoko kvalitný, odolný lak odolný voči korózii
  • Vrátane: závesov, montážnej súpravy, zátok a odvzdušňovača
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Hmotnosť: 6.4 kg
EAN: 5905315051325
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Yado
Farba: Čierna
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 48
Výška (mm): 1200
Materiál: oceľ
Rozteč pripojenia (mm): 50, 460
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon (W): 389
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 389 W