Doprava ZDARMA pri nákupe nad 300 €
Rea Lungo Art, umývadlová batéria h-165, zlatá lesklá, REA-B6322
Kód: REA-B6322Súvisiaci tovar
Podrobný popis
![]() | Rea Lungo ArtŠtandardná h-165Zlatá leskláSub-séria Lungo Art s výtvarnejším detailomREA Lungo Art je sub-séria, ktorá rozširuje klasickú Lungo o výtvarnejšie detaily — tvarovanú pákovú rúčku s charakteristickým reliéfom a precíznejšiu hru s proporciami. Funkčne ide o štandardnú umývadlovú batériu s výškou 165 mm a výtokom 100 mm pre bežné keramické umývadlá. Lesklý zlatý povrch dáva sériou umývadlovej zóne reprezentatívny luxusný charakter — vhodná do kúpeľní, kde sa zlato už vyskytuje aj v iných prvkoch (rámy zrkadla, doplnky). |
Galvanická úpravaMosadzné jadroUniverzálne lesklé zlatoLesklý zlatý povrch s tradičnou ochranouTelo z masívnej mosadze je upravené galvanicky vo viacvrstvovom procese. Zlatý odtieň je farebne stály a kombinuje sa bez problémov s ďalšími lesklými kovovými prvkami od ľubovoľných výrobcov. Lesklá zlatá patrí medzi univerzálne lesklé povrchy — na rozdiel od matných PVD odtieňov, ktoré sa medzi výrobcami líšia, lesklé zlato je farebne stabilné. | ![]() |
![]() | Keramická kartušaTichá pákaPerlátorPlynulá keramická kartušaPáka ovláda keramickú kartušu — jediným pohybom regulujete teplotu aj prietok vody. Pohyb páky je tichý a precízny aj po rokoch používania. Vstavaný perlátor v hlavici výtoku zmäkčuje prúd vody a šetrí spotrebu pri zachovaní intenzity. |
StojankováPripojenie 3/8"Hadičky 50 cmŠtandardná inštaláciaBatéria sa montuje stojankovo do jedného otvoru v keramickom umývadle. V balení sú flexibilné prívodné hadičky 50 cm a upevňovacia matica. Pripojenie 3/8 palca je kompatibilné s bežnými rohovými ventilmi. | ![]() |
| Parametre | |
| Výrobca | REA |
| Séria | Rea Lungo Art |
| Kód produktu | REA-B6322 |
| Farba | Zlatá lesklá |
| Materiál | Mosadz |
| Typ | Umývadlová batéria |
| Ovládanie | Páková |
| Výška | 165 mm |
| Dĺžka výtoku | 100 mm |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Montáž | Stojanková |
| Pripojenie | 3/8 palca |
| Záruka | 5 rokov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodovodné batérie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5902557363964 |
| Výrobca: | Rea |
| Séria: | Rea Lungo |
| Farba: | Zlatá |
| Výška (mm): | 165 |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Materiál: | Mosadz |
| Výtok: | 100 |
| Montáž: | Stojanková |
| Typ: | Batérie - umývadlové |
| sklad: | Na sklade (Heavenshop) |
| Ean: | 5902557363964 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Značka REA debutovala na Európskom trhu v roku 1993.
Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj modernej sanitárnej a kuchynskej keramiky. Ponúka široký sortiment kúpeľňového vybavenia vrátane vaní, umývadiel, sprchových kútov, WC, bidetov, vodovodných batérií, ako aj záhradného, domáceho, kuchynského nábytku a svietidiel.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam vie Rea garantovať, že všetky jej produkty spĺňajú európske normy a hygienické predpisy a certifikácie. Sú 100% zdravotne a bezpečnostne certifikované, mimoriadne funkčné, potvrdené testovaním v laboratóriách.
Výrobca Rea ma vlastné sklady na ploche viac ako 17 000 metrov štvorcových, ktoré neustále expandujú, pričom spoločnosť neustále podporuje rast. Spoločnosť zamestnáva viac ako 180 kvalifikovaných ľudí, ktorí sú plne vyškolení a prispievajú k podnikaniu a jeho rozvoju.
Široké spektrum produktov zahŕňa kúpeľňový tovar, ako sú sprchové zásteny, sprchové kúty, sprchové dvere, sprchové panely, podomietkové splachovacie systémy, dažďové sprchové sety, vodovodné batérie, lineárne žľaby, sanitárna keramika atď. Všetky produkty je možné vidieť osobne v početných showroomoch po celej Európe. Spoločnosť Rea sa snaží systematicky zvyšovať rozmanitosť produktov o moderné, aktuálne estetické a funkčné predmety.
Kvalitu a spokojnosť potvrdzuje viac ako 500 000 spokojných zákazníkov, ktorí si zvolili produkty spoločnosti do svojej kúpeľne a spoľahli sa na jej profesionálne poradenstvo a priateľské služby.




