Regnis LE-R, vykurovacie teleso s vešiakom na uteráky 540x910mm, 469W, čierna, LE-R/910/540/D500/BLACK
Kód: LE-R/910/540/D500/BLACK
Neohodnotené
RegnisLezkaBlack 1
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Radiátory umožňujú ľavú alebo pravú inštaláciu.
Detailné informácie
Podrobný popis
RegnisLOGO
Technické údaje:
  • Výška: 910 mm
  • Šírka: 540 mm
  • Rozstupy pripojenia: 500 mm
  • Možnosti vykurovania: ústredné, elektrické, kombinované
  • Vykurovací výkon: 469 W (75/65/20)
  • Hĺbka: 8 cm
  • Počet rebier: 16
  • Farba: čierna matná (RAL 9005)
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
V súprave s vykurovacím telesom dostanete:
  • 4 montážne úchyty zvárané vo výrobe
  • Plastové koncové uzávery na prepravu
  • Odvzdušňovací ventil a kovovú záslepku
  • Rozteč pripojenia 500mm (niektoré priložené fotky môžu obsahovať iný typ pripojenia - ide o ilustračné fotky)