Regnis LOX DUO, vykurovacie teleso 300x840mm, 487W, biela matná, LOXDUO880/300/D270/WHITE
Kód: LOXDUO880/300/D270/WHITE
Neohodnotené
Lox z relingiem giętym v2 biały 1
Skladom (3 ks)
RegnisLOGO
  • Séria: LOX DUO
  • Počet rebier: 12 ks
  • Farba: biela
  • Povrchová úprava: matná / štruktúrovaná
  • Výška: 840 mm
  • Šírka: 300 mm
  • Materiál: oceľ
  • Tvar: obdĺžnikový
  • Rozteč pripojenia 270 mm
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie tyčou, kombinované vykurovanie
  • Tepelný výkon: 487 W
  • Hĺbka: 115 mm
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
Ústredné vykurovanie
Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Ústredné vykurovanie
Záruka: 24
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5904754144346
Farba: Biela
Šírka (mm): 300
Výška (mm): 840
Rozteč pripojenia (mm): 270
Výkon (W): 487
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šírka: 300
Výška: 840
Balenie: 1
Tvar: Obdĺžnikový
Rozteč pripojenia: 270
Rozmer: 300x840 mm