Regnis LOX DUO, vykurovacie teleso 430x520mm, 436W, biela matná, LOXDUO570/440/D400/WHITE
Kód: LOXDUO570/440/D400/WHITE
Neohodnotené
Lox z relingiem giętym v2 biały 1
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Moderný vzhľad a praktické vešiaky na uteráky sú hlavnými vlastnosťami radiátora LOX DUO
Detailné informácie
Podrobný popis
RegnisLOGO
Popis:
Technické údaje:
  • Výrobca: Regnis
  • Séria: LOX DUO
  • Počet rebier: 8 ks
  • Farba: biela
  • Povrchová úprava: matná / štruktúrovaná
  • Výška: 520 mm
  • Šírka: 430 mm
  • Materiál: oceľ
  • Tvar: obdĺžnikový
  • Rozteč pripojenia 400 mm
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie tyčou, kombinované vykurovanie
  • Tepelný výkon: 436 W
  • Hĺbka: 115 mm
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
  • Záruka: 24 mesiacov
  • Poznámka: ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
V sade s radiátorom dostanete:
  • 4 montážne konzoly
  • plastové uzávery na prepravu
  • vetrací otvor a kovová zátka
Vysvetlivky
Ústredné vykurovanie
Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Kúrenie s bočným pripojením
Kúrenie s jednobodovým pripojením
Ústredné vykurovanie
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Záruka: 24
Hmotnosť: 10 kg
Výrobca: Regnis
Séria: Regnis LOX DUO
Farba: Biela
Šírka (mm): 430
Výška (mm): 520
Rozteč pripojenia (mm): 400
Výkon (W): 436
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šírka: 430
Výška: 520
Balenie: 1
Tvar: Obdĺžnikový
Rozteč pripojenia: 400
Rozmer: 430x520 mm