Regnis Retro, vykurovacie teleso 440x1100mm, 470W, čierna matná, RETRO110/40/D400/BLACK
Kód: RETRO110/40/D400/BLACK
Neohodnotené
RegnisRetroD50 black 93
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Radiátory s roztečou pripojenia 400 mm
Detailné informácie
Podrobný popis
RegnisLOGO
Popis:
Technické údaje:
  • Výrobca: Regnis
  • Séria: RETRO
  • Počet rebier: 12 ks
  • Farba: čierna
  • Povrchová úprava: matná / štruktúrovaná
  • Výška: 1100 mm
  • Šírka: 440 mm
  • Materiál: oceľ
  • Tvar: obdĺžnikový
  • Rozteč pripojenia: 400 mm
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie, kombinované
  • Tepelný výkon: 470 W
  • Hĺbka: 80 mm
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
  • Záruka: 24 mesiacov
V sade s radiátorom dostanete:
  • 4 montážne konzoly
  • plastové uzávery na prepravu
  • vetrací otvor a kovová zátka
Vysvetlivky
Ústredné vykurovanie
Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Kúrenie s bočným pripojením
Kúrenie s jednobodovým pripojením
Ústredné vykurovanie
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Záruka: 24
Hmotnosť: 10 kg
EAN: 5904754141338
Výrobca: Regnis
Séria: Regnis Retro
Farba: Čierna
Šírka (mm): 440
Výška (mm): 1100
Rozteč pripojenia (mm): 400
Výkon (W): 470
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šírka: 440
Výška: 1100
Balenie: 1
Tvar: Obdĺžnikový
Rozteč pripojenia: 400
Rozmer: 440x1100 mm