Regnis Retro, vykurovacie teleso 440x1450mm, 616W, čierna matná, RETRO145/40/D400/BLACK
Kód: RETRO145/40/D400/BLACK
Možnosti doručenia
Radiátory s roztečou pripojenia 400 mm
RegnisLOGO
  • Séria: RETRO
  • Počet rebier: 16 ks
  • Farba: čierna
  • Povrchová úprava: matná / štruktúrovaná
  • Výška: 1450 mm
  • Šírka: 440 mm
  • Materiál: oceľ
  • Tvar: obdĺžnikový
  • Rozteč pripojenia: 400 mm
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie, kombinované
  • Tepelný výkon: 616 W
  • Hĺbka: 80 mm
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
Ústredné vykurovanie
Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Ústredné vykurovanie
Záruka: 24
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 5904754141369
Šírka (mm): 440
Výška (mm): 1450
Rozteč pripojenia (mm): 400
Výkon (W): 616
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šírka: 440
Výška: 1450
Rozteč pripojenia: 400
Rozmer: 440x1450 mm