Regnis Retro, vykurovacie teleso 540x1650mm, 712W, čierna matná, RETRO165/50/D500/BLACK
Kód: RETRO165/50/D500/BLACK
Neohodnotené
RegnisRetroD50 black 4
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Radiátory s roztečou pripojenia 500 mm
Detailné informácie
Podrobný popis
RegnisLOGO
Popis:
Technické údaje:
  • Výrobca: Regnis
  • Séria: RETRO
  • Počet rebier: 18 ks
  • Farba: čierna
  • Povrchová úprava: matná / štruktúrovaná
  • Výška: 1650 mm
  • Šírka: 540 mm
  • Materiál: oceľ
  • Tvar: obdĺžnikový
  • Rozteč pripojenia: 500 mm
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie, kombinované
  • Tepelný výkon: 712 W
  • Hĺbka: 80 mm
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
  • Záruka: 24 mesiacov
V sade s radiátorom dostanete:
  • 4 montážne konzoly
  • plastové uzávery na prepravu
  • vetrací otvor a kovová zátka
Vysvetlivky
Ústredné vykurovanie
Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Kúrenie s bočným pripojením
Kúrenie s jednobodovým pripojením
Ústredné vykurovanie
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Záruka: 24
Hmotnosť: 14 kg
EAN: 5904754141406
Výrobca: Regnis
Séria: Regnis Retro
Farba: Čierna
Šírka (mm): 540
Výška (mm): 1650
Rozteč pripojenia (mm): 500
Výkon (W): 712
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šírka: 540
Výška: 1650
Balenie: 1
Tvar: Obdĺžnikový
Rozteč pripojenia: 500
Rozmer: 540x1650 mm