Regnis Retro, vykurovacie teleso 540x1650mm so stredovým pripojením 50mm, 712W, čierna matná, RETRO165/50/D5/BLACK
Kód: RETRO165/50/D5/BLACK
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Radiátory umožňujú stredové pripojenie s roztečou 50 mm
RegnisLOGO
  • Séria: RETRO
  • Počet rebier: 18 ks
  • Farba: čierna
  • Povrchová úprava: matná / štruktúrovaná
  • Výška: 1650 mm
  • Šírka: 540 mm
  • Materiál: oceľ
  • Tvar: obdĺžnikový
  • Rozteč pripojenia 50 mm: symetrické (na stred)
  • Možnosť vykurovania: Ústredné vykurovanie
  • Tepelný výkon: 712 W
  • Hĺbka: 80 mm
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
Ústredné vykurovanie
Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Ústredné vykurovanie
Záruka: 24
Hmotnosť: 14 kg
EAN: 5904754141963
Farba: Čierna
Šírka (mm): 540
Výška (mm): 1650
Rozteč pripojenia (mm): 50
Výkon (W): 712
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šírka: 540
Výška: 1650
Balenie: 1
Tvar: Obdĺžnikový
Rozteč pripojenia: 50
Rozmer: 540x1650 mm