Doprava ZDARMA pri nákupe nad 300 €
Sapho, FAVOLO zrkadlo v ráme 70x90 cm, biela mat, FV090
Kód: FV090Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE | |
|---|---|---|
| Séria | FAVOLO | |
| Rozmer | 70x90 cm | |
| Šírka | 700 mm | |
| Výška | 900 mm | |
| Farba rámu | Biela |
|
| Materiál | MDF/lamino | |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme | |
| Tvar | Obdĺžnik | |
| Výbava | Otočné o 90° | |
| Hmotnosť / ks | 8.5 kg | |
| Balenie | 1 ks | |
| EAN | 8590913921988 | |
| Taric | 70099200 | |
| Záruka | 2 roky |
Popis série
Favole je klasická séria kúpeľňového nábytku s decentne frézovaným dekorom na čelách zásuviek a dvierkach v bielom matnom prevedení. Umývadlové skrinky je možné kombinovať so zrkadlami a doplnkovými skrinkami v rovnakom štýle a odtieni. Elegantný umývadlá podčiarkujú vzhľad celej série, ktorá sa hodí nielen na chalupu alebo do činžiaku zo začiatku 20. storočia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zrkadlá a osvetlenie, kúpeľňové galérky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| EAN: | 8590913921988 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Séria: | Aqualine FAVOLO |
| Farba: | Biela |
| Šírka (mm): | 700 |
| Hĺbka (mm): | 18 |
| Výška (mm): | 900 |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Šírka skrinky: | 70-79 cm |
| Výška: | 900 |
| Hĺbka: | 18 |
| Balenie: | 1 |
| Rozmer: | 70x90 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Typ zrkadla: | Zrkadlá v ráme |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | UBC sro |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína Ovčáry 322 280 02 Ovčáry Česká republika +420 775 715 517 IČ: 27146987 DIČ: CZ27146987 |
| E-mail : | info@sapho.cz |


