Aqualine, Flexibilná nerezová hadica FxF 3/8'x1/2', 60cm, 33256
Kód: 33256Súvisiaci tovar
€3,40
–14 %
Sapho, Lepidlo MAMUT 25ml (High tack - tuba v blistru), 35003TU
Skladom
(>20 ks)
€2,90
€289
–14 %
Sapho, PORTO WC kombi misa s nádržkou Rimless , spodný/zadný odpad, PC102WR
Skladom u dodávateľa
(>20 ks)
€248,50
€289
–14 %
Sapho, TURKU RIMLESS WC kombi misa zvýšená, sp./zad.odpad, PC104WR
Skladom u dodávateľa
(>20 ks)
€248,50
€275
–14 %
Sapho, BELLO RIMLESS WC kombi misa s nádržkou,spodný/zadný odpad, PC103WR
Priemerné hodnotenie produktu je 3,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom u dodávateľa
(>20 ks)
€236,50
€199
–7 %
Sapho, JALTA RIMLESS WC kombi misa s nádržkou vrátane splachovacej súpravy, spodný/zadný, PB103RW
Skladom u dodávateľa
(>20 set)
€183,10
€435
–14 %
Sapho, PACO RIMLESS WC kombi, spodný/zadný odpad, čierna, PC1012WRB
Skladom u dodávateľa
(>20 ks)
€374,10
€265
–14 %
Sapho, PACO WC kombi, Rimless, spodný/zadný, biela, PC1012WR
Skladom u dodávateľa
(>20 ks)
€227,90
€745
–14 %
Polysan, MOLA sprchový panel s termostat. batériou 210x1300mm, nástenný, 80365
Skladom u dodávateľa
(1 ks)
€640,70
€275
–14 %
Sapho, KAIRO CLEANWASH WC kombi s bidetovou sprškou, zadný odpad, splachovací mechanizmus, PC106
Skladom u dodávateľa
(10 ks)
€236,50
€434
–14 %
Sapho, PACO kombi WC, Rimless, spodný/zadný odpad, sivá mat, PC1012WRGR
Skladom u dodávateľa
(10 set)
€373,20
€758
–14 %
Polysan, MOLA rohový sprchový panel s termostatickou batériou 210x1300mm, bielá, 80372
Skladom u dodávateľa
(2 ks)
€651,90
€304
–14 %
Sapho, DARIO RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, biela, PC106V
Skladom u dodávateľa
(>20 set)
€261,40
€785
–14 %
Polysan, LUK sprchový panel s termostatickou batériou 250x1300mm, bielá, 80312
Skladom u dodávateľa
(2 ks)
€675,10
€434
–14 %
Sapho, PACO RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, ivory, PC1012WRBE
Skladom u dodávateľa
(10 set)
€373,20
€278
–12 %
Bruckner, DARIO RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, biela, 201.428.4
Skladom u dodávateľa
(>20 set)
€244,60
€297
–14 %
Sapho, IMALA kombi WC, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela, PC107V
Skladom u dodávateľa
(10 set)
€255,40
Podrobný popis
Nerezová hadička, opletená
- Na oboch koncoch prevlečná matica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pripojovacie hadice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590913809798 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Farba: | Chrómová |
| Farba: | Chróm |
| Balenie: | 1 |
| Rozmer: | 60 cm |
| Veľkosť závitu: | FxF 3/8"x1/2" |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobná spoločnosť : | UBC sro |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína Ovčáry 322 280 02 Ovčáry Česká republika +420 775 715 517 IČ: 27146987 DIČ: CZ27146987 |
| E-mail : | info@sapho.cz |

