Aqualine, Umývadlová výpust 5/4", click-clack, veľká zátka, tl.30-45mm, chróm, TF7001
Kód: TF7001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE | |
|---|---|---|
| Farba | Chróm |
|
| Materiál | Mosadz | |
| Veľkosť závitu | 5/4" | |
| Hrúbka umývadla | 30-45 mm | |
| Výbava | Uzatvárateľná pre umývadlá s prepadom | |
| Hmotnosť | 0.32 kg | |
| Balenie | 1 ks | |
| EAN | 8590913842788 | |
| Taric | 84818019 | |
| Záruka | 2 roky |
Vysvetlivky
Click Clack uzatvárateľná výpusť
Jedná sa o modernú variantu mechanizmu uzatvárania výpustí do umývadiel a vaní. Už nemusíte premýšľať, kam odložiť gumovú zátku, nebude prekážať retiazka, odpadne nepohodlné ovládanie zátky pomocou tiahla u batérie. Systém Click Clack je ovládaný obyčajným stlačením zátky.
Popis
Uzatvárateľná umývadlová výpusť pre umývadlá s prepadom
- Priemer zátky: 66 mm
- Tip: Pre lepšiu tesnosť doporučujeme použiť silikónový tmel medzi spodnú plochu umývadla a umývadlovú výpust.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpuste umývadlové-click/clack |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 8590913842788 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Farba: | Chrómová |
| Materiál: | Mosadz |
| Farba: | Chróm |
| Balenie: | 1 |
| Rozmer: | 30-45 mm |
| Výbava: | Uzatvárateľná pre umývadlá s prepadom |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobná spoločnosť : | UBC sro |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína Ovčáry 322 280 02 Ovčáry Česká republika +420 775 715 517 IČ: 27146987 DIČ: CZ27146987 |
| E-mail : | info@sapho.cz |


