Aqualine, Umývadlová výpust 5/4", neuzatvárateľná, veľká krytka, tl.10-50mm, chróm, TF6001
Kód: TF6001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Neuzatvárateľná umývadlová výpust pre umývadlá bez prepadu
- Priemer zátky: 65 mm
- Tip: Pre lepšiu tesnosť doporučujeme použiť silikónový tmel medzi spodnú plochu umývadla a umývadlovú výpust.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpuste umývadlové-click/clack |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 8590913864179 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Farba: | Chrómová |
| Materiál: | Mosadz |
| Farba: | Chróm |
| Balenie: | 1 |
| Rozmer: | 10-50 mm |
| Výbava: | Neuzatvárateľná pre umývadlá bez prepadu |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobná spoločnosť : | UBC sro |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína Ovčáry 322 280 02 Ovčáry Česká republika +420 775 715 517 IČ: 27146987 DIČ: CZ27146987 |
| E-mail : | info@sapho.cz |

