Toolight, LED závesné svietidlo 60cm, 37W, 3000K, LHJ002-CP, zlatá lesklá, OSW-60000
Kód: OSW-60000Podrobný popis
Toolight, LED závesné svietidlo 60cm, 37W, 3000K, LHJ002-CP, zlatá lesklá, OSW-60000
- Výrobca: Toolight
- Typ svietidla: Stropné - závesné
- Farba: Zlatá
- Povrchová úprava: Lesklá
- Materiál: kov, plast
- Priemer ráfika: 60 cm
- Výška ráfika: 2 cm
- Priemer mriežky: 13 cm
- Farba svetla: teplá
- Teplota farby: 3000K
- Svetelný tok: 4001 - 4500 lm
- Vstavaný 37W LED modul
- Použitý závit: Integrovaný zdroj LED
- Napájanie: Sieť 230V
- Trieda tesnenia: IP20
- Počet svetelných bodov: 1
- Dĺžka kábla: 130 cm (výškovo nastaviteľná, nastaviteľný uhol sklonu)
- Svietidlo na vlastnú montáž
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5906366013720 |
| Výrobca: | Toolight |
| Séria: | Toolight |
| Farba: | Zlatá |
| Dĺžka (mm): | 600 |
| Šírka (mm): | 600 |
| Kód výrobcu: | OSW-60000 |
| Typ lampy: | LHJ002-CP |
| Typ svietidla: | Závesná |
| Materiál konštrukcie: | Hliník, Plast |
| Svetlosť: | 4001 - 4500 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | Teplá |
| Farba svetla (K): | 3000K |
| Energetická trieda: | A - G |
| Vrátane zdroja svetla: | Áno |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky: | 60W |
| Napájanie: | 37W |
| EAN: | 5906366013720 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
