Varioterm, vykurovacia tyč s termostatom 600W, biela, GVT600W/06
Kód: VAR-GVT600W/06
Neohodnotené
Skladom (15 ks)
Podrobný popis
  • Výrobca: Vario Term
  • Model: Elektrická vykurovacia tyč GVT600W / 06
Technické údaje:
  • Výkon: 600W
  • Pracovná teplota: (4 režimy) - 30-40-50-60°C
  • Napájacie napätie: 230V, 50Hz
  • Trieda izolácie: I.
  • Závit pre pripojenie ohrievača: 1/2 "
  • Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu
  • Stupeň ochrany: IP54 – Ochrana proti vniknutiu vody
  • Ochrana pred mrazom
  • Farba: biela
  • Turbo režim – 60 °C (nastavené na 1, 2 alebo 3 hodiny)
  • Časovač "2h späť" – po 2 hodinách automatický návrat do továrenských nastavení
  • Regulátor času "2h off" – po 2h automatické vypnutie,
  • Displej teploty a časovača: LED
  • Celková dĺžka: 427 mm
  • Dĺžka kábla [L]: 360mm