Toolight - Závesné stropné svietidlo 7xE27 APP221-7CP, čierna, OSW-00409
Kód: OSW-00409
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa (12 ks)
Podrobný popis
  • ZNAČKA: Toolight
  • FARBA: Matná čierna
  • MATERIÁL: Kov
  • VLÁKNO: E27
  • POČET SVETELNÝCH BODOV: 7
  • NAPÄTIE: 230V, nie je potrebný žiadny transformátor
  • MAXIMÁLNY VÝKON ŽIAROVKY: 60W
  • CERTIFIKÁTY: CE, RoHS
  • Šírka jedného tienidla: 16 cm
  • Výška jedného tienidla: 18 cm
  • Priemer mriežky: 20 cm
  • Dĺžka kábla: 90 cm
Lampa je vyrobená z kovu - spolu s krytkou.
Moderné a elegantné
VLASTNOSTI PRODUKTU:
  • Jedinečný, priestranný dizajn
  • Jednoduchý dizajn, ktorý sa zmestí do každej miestnosti vo vašej domácnosti
  • Rýchla a bezproblémová inštalácia
  • Dokonalý dekoratívny prvok
  • Nastaviteľné káble
  • Výšku jednotlivých tienidiel je možné nastaviť podľa vlastného vynálezu.
  • Montážna súprava súčasťou súpravy
Dodatočné parametre
Kategória: Stropné svietidlá
Hmotnosť: 4 kg
EAN: 5902557332472
Výrobca: Toolight
Farba: Čierna
SKU: OSW-00409
Variant možnosti: ---
Model: APP221-7CP
Typ svietidla: Závesná
Pre závit typu:: E27
Moc: Síť ~ 220V - ~ 240V