Erga Boss, ručná sprchová súprava s bodovým držiakom, čierna matná, ERG-YKA-BP.BOSS-BLK
Kód: ERG-YKA-BP.BOSS-BLKPodrobný popis
Technické parametre
| Značka | Erga |
| Séria | Erga Boss |
| Typ | Sprchová súprava (ručná sprcha + hadica + držiak) |
| Tvar hlavice | Okrúhla, jednofunkčná |
| Materiál hlavice | ABS plast s práškovým lakovaním |
| Trysky | Silikónové, systém Anti-Calc |
| Hadica | 150 cm, opletená nerez, systém Anti-Twist |
| Držiak | Nástenný (vŕtaním) |
| Pripojenie | Štandardný závit 1/2" |
| Materiál (celkovo) | Oceľ / ABS plast |
| Povrchová úprava | Práškové lakovanie, matné |
| Farba | Čierna matná |
| Vyhlásenie o zhode | CI/2603/2021 |
| Kód | ERG-YKA-BP.BOSS-BLK |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové batérie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5904202146489 |
| Výrobca: | Erga |
| Séria: | Erga Boss |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka (mm): | 1500 |
| Materiál: | oceľ, ABS |
| Typ: | Sprcha - ručné sprchové sady |
| Priemer pripojenia 1: | 1/2" M |
| EAN: | 5904202146489 |
| Počet funkcií hlavice: | 1 |
| Výrobná spoločnosť : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail : | objednavky@heavenshop.sk |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | objednavky@heavenshop.sk |




