Mexen Apia, sprchový kút s posuvnými dverami 110 (dvere) x 90 (stena) cm, 6mm číre sklo, čierny profil + čierna sprchová vanička s čiernym sifónom, 840-110-090-70-00-4070B
Kód: 840-110-090-70-00-4070B
Neohodnotené
Do 14 dní (>20 ks)
logomexen1
Mexen Apia sprchovací kút s posuvnými dverami 110 (dvere) x 90 (stena) cm, 5mm číre sklo, čierny profil + čierna sprchová vanička s čiernym sifónom, 840-110-090-70-00-4070B
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Apia
  • Typ: sprchovací kút s posuvnými dverami a sprchovou vaničkou
Technické údaje :
  • Veľkosť: 110x90 cm (dvere 110 cm, stena 90 cm)
  • Výška: 190 cm
  • Montáž: Univerzálna, ľavá alebo pravá inštalácia
  • Vstup: Posuvné dvere
  • Farba skla: číra - transparentná
  • Povrchová úprava: čierna
  • Typ skla: tvrdené
  • Hrúbka skla: 6 mm
  • Materiál profilu: hliník
  • Povlak pre ľahké čistenie (Easy Clean): Áno, hydrofóbny povlak pre jednoduchú údržbu
  • Vyrovnanie drobných nerovností steny v stenovom U-profile: Áno
  • Nastavenie šírky: Áno
  • Možno namontovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: Áno
  • Kovová rukoväť
  • Súprava tesnení na odvod vody
  • Hliníkový prah dverí
Technické údaje sprchovej vaničky:
  • Veľkosť: 110 x 90 x 5 cm
  • Čierna farba
  • Typ: Obdĺžnikový, Nízky (Slim)
  • Materiál: sanitárny akrylát
  • Spevnené dno
  • Kompletné so sifónom vyčistiteľným zhora
  • Priemer odtoku: 90 mm
  • Povrchová úprava sifónu: čierna
Dodatočné parametre
Kategória: Posuvné dvere
Hmotnosť: 50 kg
EAN: 5907709153097
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Apia
Farba: Čierna
Farba skla: číre
Dĺžka (mm): 900
Šírka (mm): 1100
Výška (mm): 1900
Tvar: Štvorec/Obdĺžnik
Materiál: tvrdené sklo, hliník
Hrúbka skla (mm): 6 mm