Mexen Lima Duo, sprchovací kút s 2-krídlovými skladacími dverami 90 (dvere) x 80 (dvere) cm, 6mm číre sklo, čierny profil + slim sprchová vanička 5cm biela s čiernym sifónom, 856-090-080-70-02-4010B
Kód: 856-090-080-70-02-4010B
Neohodnotené
Do 14 dní (>20 ks)
logomexen1
  • Výrobca: Mexen
  • Séria: Lima Duo
  • Typ: sprchovací kút so skladacími dvierkami
Technické údaje kabíny:
  • Rozmery [cm]: 90 (dvere) x 80 (dvere) x 190 (výška)
  • Šírka vstupu (mm): 1090
  • Montáž: Univerzálna, ľavá alebo pravá
  • Farba skla: číra
  • Farba profilu: čierna matná
  • Typ skla: Tvrdené
  • Hrúbka skla: 6 mm
  • Materiál profilu: Hliník
  • Ochranný povlak: Áno (Easy Clean)
  • Možnosť vyrovnať drobné nerovnosti stien na stenovom profile: Áno
  • Nastavenie šírky: Áno
  • Môže byť namontovaný na sprchovú vaničku alebo dlažbu: Áno
  • Kovová rukoväť
  • Sada tesnení na odvodnenie vody
  • Prah tesnenia dverí: áno, hliník (výška 10mm)
Technické údaje sprchovej vaničky:
  • Veľkosť: 90x80x5 cm
  • Typ: SLIM, nízka vanička
  • Výška sprchovej vaničky: 5 cm
  • Farba sprchovej vaničky: biela
  • Materiál: Sanitárny akrylát
  • Zosilnené dno
  • Súprava obsahuje sifón vyčistiteľný zhora
  • Priemer odtoku: 90 mm
  • Povrchová úprava sifónu: čierna
Dodatočné parametre
Kategória: 2-krídlové otváranie (skladacie)
Hmotnosť: 50 kg
EAN: 5907709165281
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Lima
Farba: Čierna
Farba skla: číre
Dĺžka (mm): 800
Šírka (mm): 900
Výška (mm): 1900
Tvar: Štvorec/Obdĺžnik
Materiál: tvrdené sklo, hliník
Hrúbka skla (mm): 6 mm