Mexen Neptun, elektrické vykurovacie teleso 1600 x 500 mm, 900 W, biela, W101-1600-500-2900-20
Kód: W101-1600-500-2900-20
Neohodnotené
Do 14 dní (>20 ks)
Technické údaje:
  • Výška: 1600 mm
  • Šírka: 500 mm
  • Hĺbka: 66 mm
  • Farba: Biela
  • Materiál: oceľ
  • Vykurovací výkon: 900 W
  • Počet vykurovacích rebier: 27
  • Celková dĺžka vykurovacej tyče: 866 mm
  • Dĺžka vykurovacej tyče: 750 mm
  • Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
  • Prevádzkové napätie: 230 V/50 Hz
  • Trieda ochrany: IP44
  • Dotykové ovládanie pomocou LED displeja
  • Dodatočná ochrana proti chodu nasucho
  • Vstavaný termostat udržuje požadovanú teplotu radiátora
  • Vysokokvalitný, odolný náter odolný voči korózii
  • Pre správnu funkciu musí byť radiátor naplnený vodou alebo zmesou vody, napr. s glykolom
  • Súprava obsahuje: závesy, montážnu súpravu a záslepky
Funkcie vykurovacej tyče:
  • Sensitive umožňuje nastaviť teplotu v rozsahu 40°C-65°C
  • Rodičovský zámok vám umožňuje uzamknúť ovládač ohrievača
Dodatočné parametre
Kategória: Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov
Hmotnosť: 13 kg
EAN: 5905315233233
Výrobca: Mexen
Séria: Mexen Neptun
Farba: Biela
Šírka (mm): 500
Hĺbka (mm): 66
Výška (mm): 1600
Materiál: oceľ
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Výkon (W): 900
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 900 W