Rea Logan, umývadlová batéria h-185 mm, zlatá matná, REA-B6697
Kód: REA-B6697Podrobný popis

Nizka umyvadlova bateria Logan
Bateria Logan v zlatej matnej povrchovej uprave je spojenim jednoduchej formy s vysokou funkčnostou. Vdaka nizkej konstrukcii je to idealny model pre umyvadla zapustene do dosky, umyvadla pod dosku aj umyvadla s tovarenskym otvorom pre armaturу.
Technologia povrchovej upravy
Povrchova uprava Brushed Gold s PVD povlakom poskytuje vynimocnu odolnost voci poskrabaniu a vonkajsim vplyvom. Matny odtien v kartacovanom prevedeni ucinne maskuje skvrny od vody a odtlačky prstov a vnasa do interieru teplo a eleganciu.


Kvalitne materialy a ergonomia
Telo baterie je vyrobene z vysoko kvalitnej mosadze, co zarucuje trvanlivost, stabilitu a plnu odolnost voci korozii. Vnutro baterie je vybavene keramickou kartusou pre plynulu a presnu regulaciu prudu a teploty vody. Plocha ergonomicka rukovas a vhodne profilovany vytok zaistuju pohodlne kazodenne pouzivanie.
Montaz a rozmery
Bateria je urcena na stojankovú montaz. Vyska baterie je 185 mm, dosah výtoku 115 mm. Vdaka nizkej konstrukcii je vhodna pre zapustene umyvadla, umyvadla pod dosku aj umyvadla s tovarenskym otvorom pre armaturu.

| Výrobca | REA |
| Séria | Logan |
| Kód produktu | REA-B6697 |
| EAN | 5906366029981 |
| Farba | Zlata matna (Brushed Gold) |
| Materiál | Mosadz |
| Povrchova uprava | PVD |
| Typ baterie | Umyvadlova bateria nizka |
| Sposob montaze | Stojankova |
| Typ vytoku | Pevny |
| Vyska | 185 mm |
| Rozsah vytoku | 115 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové batérie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5906366029981 |
| Výrobca: | Rea |
| Séria: | Rea Logan |
| Farba: | Zlatá matná |
| Výška (mm): | 185 |
| Materiál: | Mosadz |
| Výtok: | 1151 |
| Montáž: | Stojanková |
| Typ: | Batérie - umývadlové |
| Ovládanie: | Pákové |
| Kód výrobcu: | REA-B6697 |
| Spôsob montáže: | Stojanková |
| Typ výtoku: | Pevná |
| Rozsah výtoku: | 115 |
| Technológia povrchovej úpravy: | PVD |
| Priemer pripojenia: | 3/8 palca |
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 5906366029981 |

Značka REA debutovala na Európskom trhu v roku 1993.
Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj modernej sanitárnej a kuchynskej keramiky. Ponúka široký sortiment kúpeľňového vybavenia vrátane vaní, umývadiel, sprchových kútov, WC, bidetov, vodovodných batérií, ako aj záhradného, domáceho, kuchynského nábytku a svietidiel.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam vie Rea garantovať, že všetky jej produkty spĺňajú európske normy a hygienické predpisy a certifikácie. Sú 100% zdravotne a bezpečnostne certifikované, mimoriadne funkčné, potvrdené testovaním v laboratóriách.
Výrobca Rea ma vlastné sklady na ploche viac ako 17 000 metrov štvorcových, ktoré neustále expandujú, pričom spoločnosť neustále podporuje rast. Spoločnosť zamestnáva viac ako 180 kvalifikovaných ľudí, ktorí sú plne vyškolení a prispievajú k podnikaniu a jeho rozvoju.
Široké spektrum produktov zahŕňa kúpeľňový tovar, ako sú sprchové zásteny, sprchové kúty, sprchové dvere, sprchové panely, podomietkové splachovacie systémy, dažďové sprchové sety, vodovodné batérie, lineárne žľaby, sanitárna keramika atď. Všetky produkty je možné vidieť osobne v početných showroomoch po celej Európe. Spoločnosť Rea sa snaží systematicky zvyšovať rozmanitosť produktov o moderné, aktuálne estetické a funkčné predmety.
Kvalitu a spokojnosť potvrdzuje viac ako 500 000 spokojných zákazníkov, ktorí si zvolili produkty spoločnosti do svojej kúpeľne a spoľahli sa na jej profesionálne poradenstvo a priateľské služby.
