Kód: KPL-K1900Podrobný popis
ELEGANTNÝ DIZAJN V PRESNE VYMEDZENOM PRIESTORE
KVALITNÉ BEZPEČNOSTNÉ SKLO
Sprchová zástena je vyrobená z bezpečnostného tvrdeného skla s hrúbkou 6 mm v prevedení číre. Tvrdené sklo je niekoľkonásobne pevnejšie než bežné a v prípade nárazu sa rozpadáva na malé tupé úlomky — výrazne tak znižuje riziko poranenia.
POSUVNÉ DVERE A PEVNÁ KONŠTRUKCIA
UNIVERZÁLNA INŠTALÁCIA
Technické parametre
| Značka | REA |
| Séria | Solar |
| Kód produktu | KPL-K1900 |
| EAN | 5902557355839 |
| Typ kúta | Rohový |
| Veľkosť (dvere × stena) | 90 × 90 cm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1950 mm |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Farba skla | Číre |
| Farba profilu | Zlatá lesklá |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Spôsob otvárania | Posuvné |
| Smer kabíny | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Povlak Easy Clean | Sklenené dvere - z oboch strán, pevné sklo - z jednej strany |
| Montáž | Na sprchovú vaničku alebo priamo na dlažbu |
| Obsah balenia | Sprchový kút + sprchová vanička |
| Záruka | 24 mesiacov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Posuvné dvere |
|---|---|
| Hmotnosť: | 65 kg |
| EAN: | 5902557355839 |
| Výrobca: | Rea |
| Séria: | Rea Solar |
| Farba: | Zlatá |
| Farba skla: | číre |
| Dĺžka (mm): | 900 |
| Šírka (mm): | 900 |
| Výška (mm): | 1950 |
| Hrúbka skla (mm): | 6 mm |